Atribuită
Anunț de participare
4300 to de sare din care : 1500 to sare bulgari cu masa ≤ 50 kg pentru CTE Bucuresti Vest si CTE Progresu si 2.800 to sare gema industriala marunta vrac 0-15 mm pentru CTE Bucuresti Sud, CTE Grozavesti
- Număr anunț
- CN1088432
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- MITPAM TRANS SRL (CUI 14650372)
- Cod CPV
- 14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.065.580 RON
- Valoare atribuită
- 2.304.336 RON
- Data publicării
- 17.12.2025 14:42
- Anunț de atribuire
- CAN1163477
- Termen limită
- 20.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261978
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MITPAM TRANS SRL CUI RO 14650372
Valoare atribuită
2.304.336 RON
din 2.065.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro