Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achiziție licente software si servicii de instruire în cadrul proiectului ”Digitalizarea Spitalului Clinic Municipal Cluj-Napoca”
- Număr anunț
- CN1088400
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
- Cod CPV
- 48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.036.758 RON
- Valoare atribuită
- 2.025.510 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164478
- Termen limită
- 12.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 839061-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261826
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
2.025.510 RON
din 2.036.758 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 11.248 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.