Atribuită Anunț de participare

Reactivi pentru identificare si antibiograma in sistem automat

Număr anunț
CN1088382
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.536.000 RON
Valoare atribuită
19.536.000 RON
Data publicării
17.12.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1169102
Termen limită
26.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
838169-2025
Documentație de atribuire
DF1261655

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

19.536.000 RON

din 19.536.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.