Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat

Consumabile si solutii ATI (2026-2029)

Număr anunț
CN1088378
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
SMART MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 19096597)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655.648 RON
Valoare atribuită
622.164,80 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
16.12.2025 07:49
Anunț de atribuire
CAN1166750
Termen limită
19.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1261778

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 622.164,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartus absorbant pentru starile septice Cytosorb
2 CONSUMABILE PENTRU APARATUL CRRT OMNI SMART MEDICAL SOLUTIONS 622.164,80 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

622.164,80 RON

din 655.648 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 33.483,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.