Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Posturi de transformare prefabricate complet echipate, in anvelopa din beton (PTAB Vama Buzaului, Buzaiel)

Număr anunț
CN1088558
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
Cod CPV
31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180.850 RON
Valoare atribuită
1.038.570 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
19.12.2025 13:47
Anunț de atribuire
CAN1163997
Termen limită
26.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262112

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.038.570 RON

din 1.180.850 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 142.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.