Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Posturi de transformare prefabricate complet echipate, in anvelopa din beton (PTAB Baia Mare Branduselor)
- Număr anunț
- CN1088554
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 393.975 RON
- Valoare atribuită
- 348.128 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2025 13:43
- Anunț de atribuire
- CAN1165487
- Termen limită
- 26.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262114
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL S.A. CUI RO 7348194
Valoare atribuită
348.128 RON
din 393.975 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 45.847 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.