Atribuită
Anunț de participare
Posturi de transformare prefabricate complet echipate, in anvelopa din beton (PTAB Rastoaca, Valcele)
- Număr anunț
- CN1088553
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685.000 RON
- Valoare atribuită
- 752.840 RON
- Data publicării
- 19.12.2025 13:41
- Anunț de atribuire
- CAN1163887
- Termen limită
- 27.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262122
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Valoare atribuită
752.840 RON
din 685.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro