Atribuită Cumpărare directă

Sistem All-in-One Lenovo Yoga AIO 7 27APH8 cu procesor AMD Ryzen™ 7 7840HS pana la 5.1 GHz, 27", QHD

Număr anunț
DA35845102
Autoritate contractantă
Gradinita "FULG DE NEA (CUI 32108125)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.537,79 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.537,79 RON