Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Contract de Achizitii - furnizare software clinic, servicii de asigurare a interoperabilității, software non-clinic, servicii de asigurare a interoperabilității, servicii de colectare/utilizare/modificarea datelor medicale pe echipamente medicale -finanțată prin proiectul depus pe PNRR/2023/C7/MS/I3.3/Investiții în sistemele informatice și în infrastructura digitală a unitățiilor sanitare publice

Număr anunț
CN1088670
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
EXTRANET SRL (CUI 11051573)
Cod CPV
48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609.410 RON
Valoare atribuită
587.700 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
23.12.2025 14:50
Anunț de atribuire
CAN1165688
Termen limită
29.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262472

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXTRANET SRL CUI RO 11051573
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

587.700 RON

din 609.410 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 21.710 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.