Atribuită Anunț de participare

Servicii de Secventiere biblioteci de analiza transcriptomica spatiala si analiză date primare obtinute in urma secventierii -16 biblioteci” (mix secvente ADN) , in cadrul proiectului de cercetare PNRR Contract de finanţare nr. 760067/23.05.2023, CF 81/15.11.2022, cu titlul "Decoding the immuno-inflammatory axis in rare non-medullary thyroid cancer as an innovative approach for novel combinat"

Număr anunț
CN1088660
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
73110000-6 · Servicii de cercetare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.983 RON
Valoare atribuită
43.983 RON
Data publicării
24.12.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1164162
Termen limită
27.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
860856-2025
Documentație de atribuire
DF1262305

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

43.983 RON

din 43.983 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.