Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Echipament masuratori zacamant cu macara
- Număr anunț
- CN1088652
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- GOES GmbH (CUI 252562054)
- Cod CPV
- 43121400-1 · Echipament de interventie pentru sonde (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.019.800 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170916
- Termen limită
- 28.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 861254-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262329
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GOES GmbH CUI DE252562054
Valoare atribuită
9.019.800 RON
din 9.200.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 180.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.