Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

ACORD CADRU REACTIVI CHIMICI

Număr anunț
CN1088581
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.340.800,20 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
23.12.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1171955
Termen limită
21.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
856205-2025
Documentație de atribuire
DF1262247

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

0 RON

din 19.340.800,20 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 19.340.800,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.