Atribuită Anunț de participare

Furnizare legume radacinoase, fasole boabe si cartofi - lot 1 si citrice si mere - lot 2

Număr anunț
SCN1143472
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579.825,27 RON
Valoare atribuită
579.673,80 RON
Data publicării
28.03.2024 07:52
Anunț de atribuire
SCNA1104299
Termen limită
09.04.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1209258

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 579.673,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Legume radacinoase, fasole boabe si cartofi AMA FRUCT CP 330.426,76 RON
2 Citrice si mere AMA FRUCT CP 249.247,04 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545

Valoare atribuită

579.673,80 RON

din 579.825,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.