Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,4% sub estimat
Achizitie echipamente cercetare DOCMED+
- Număr anunț
- CN1088796
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.667 RON
- Valoare atribuită
- 81.220 RON 22,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170950
- Termen limită
- 19.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 869030-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262749
Documente
Documentația de atribuire
- DOC_02_LD_2025_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Caiet_sarcini_Lot1-semnat.pdf.p7m
- DOC_02_LD_2025_Caiet_sarcini_Lot2-semnat.pdf.p7m
- DOC_02_LD_2025_Caiet_sarcini_Lot3-semnat.pdf.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_propunere_financiara_Lot1-semnat.xlsx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_propunere_financiara_Lot2-semnat.xlsx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_propunere_financiara_Lot3-semnat.xlsx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_propunere_tehnica_Lot1-semnat.docx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_propunere_tehnica_Lot2-semnat.docx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Formular_propunere_tehnica_Lot3-semnat.docx.p7m
- DOC_02_LD_2025_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- DOC_02_LD_2025_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1262749.pdf
Loturi (3)
Estimat: 104.667 RON Adjudecat: 81.220 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Frigider laborator | 36.465 RON | LUAN VISION | 18.000 RON ↓50,6% |
| 2 | Ultracongelator | 28.600 RON | LUAN VISION | 28.600 RON |
| 3 | Pipete | 39.602 RON | MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. | 34.620 RON ↓12,6% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. CUI RO 9592720
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
81.220 RON
din 104.667 RON estimat
22,4%
Adjudecat la 77,6% din estimat · economie 23.447 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.