Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
PNRR_760086 – Solventi deuterati
- Număr anunț
- CN1088792
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164861
- Termen limită
- 03.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 869073-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262746
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.500 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.