Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat

Acord-cadru de furnizare cartușe, tonere și alte consumabile pentru fotocopiatoare, imprimante și faxuri INCDS Marin Dracea- Zona Centru -Vest

Număr anunț
CN1088781
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.122,88 RON
Valoare atribuită
61.515,93 RON 21,3% sub estimat
Data publicării
29.12.2025 14:00
Anunț de atribuire
CAN1165619
Termen limită
02.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262495

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

61.515,93 RON

din 78.122,88 RON estimat 21,3%

Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 16.606,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.