Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
ACHIZITIE DOTARI DIGITALE (inclusiv punerea montajul si punerea in functiune) PENTRU INVESTITIA: „Digitalizarea Institutului de Boli Cardiovasculare ”George I. M. Georgescu Iasi” - 3 loturi
- Număr anunț
- CN1088780
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.088.026,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.937.448,34 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1167711
- Termen limită
- 06.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 867516-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262543
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 2.088.026,78 RON Adjudecat: 1.937.448,34 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL 1 - Infrastructura IT și comunicații | 336.987,94 RON | DATA LOGIC AZIMUR SRL | 202.000 RON ↓40,1% |
| 2 | LOTUL 2 - Networking și securitate | 1.574.388,09 RON | QUARTZ MATRIX | 1.558.926,14 RON ↓1,0% |
| 3 | LOTUL 3 - Echipamente facilitare activitate medicală | 176.650,75 RON | QUARTZ MATRIX | 176.522,20 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATA LOGIC AZIMUR SRL CUI RO31207198
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
1.937.448,34 RON
din 2.088.026,78 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 150.578,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.