Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Servicii de paza si securitate CUPIT

Număr anunț
CN1088753
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
TMG GUARD SRL (CUI 35469698)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.256.000 RON
Valoare atribuită
5.058.024 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
30.12.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1167529
Termen limită
06.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
868057-2025
Documentație de atribuire
DF1262469

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TMG GUARD SRL CUI 35469698
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.058.024 RON

din 5.256.000 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 197.976 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.