Anulată
Anunț de participare
Stivuitoare și electrocare prin contractarea unei finanțări de tip leasing financiar
- Număr anunț
- CN1088721
- Autoritate contractantă
- NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
- Cod CPV
- 42418900-8 · Utilaje de incarcare sau de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.292.632,52 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 26.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164276
- Termen limită
- 02.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 864450-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262588
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 2.292.632,52 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motostivuitor 5 tone | 826.747,37 RON | Anulat | — |
| 2 | Motostivuitor 3,5 tone | 893.052,65 RON | Anulat | — |
| 3 | Electrostivuitor 1,5 tone | 220.182,08 RON | Anulat | — |
| 4 | Electrocar 2 tone | 352.650,42 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ZEBRA MACHINES S.R.L. CUI 43495663
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.