Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Articole sanitare în cadrul proiectului de investiții „Reducerea riscului de infecții nosocomiale în cadrul Spitalului Clinic Județean Mureș”
- Număr anunț
- CN1088718
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ARMINCO BMC SRL (CUI 28841925)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 209.790 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1167919
- Termen limită
- 26.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 865025-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262639
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARMINCO BMC SRL CUI RO 28841925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALPHA INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO49351691
Valoare atribuită
209.790 RON
din 210.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 210 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.