Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție ecograf elastografie LIVE(RO)4 – SVO
- Număr anunț
- CN1088707
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- MED TEHNICA SRL (CUI 29837639)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.251,98 RON
- Valoare atribuită
- 629.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.12.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1168909
- Termen limită
- 16.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 863969-2025
- Documentație de atribuire
- DF1262479
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1262479.pdf
- LRSV_01_LD_2025_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- LRSV_01_LD_2025_Caiet_sarcini-semnat.pdf.p7m
- LRSV_01_LD_2025_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- LRSV_01_LD_2025_Formular_propunere_financiara-semnat.xlsx.p7m
- LRSV_01_LD_2025_Formular_propunere_tehnica-semnat.docx.p7m
- LRSV_01_LD_2025_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- LRSV_01_LD_2025_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MED TEHNICA SRL CUI RO29837639
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL DEVICE STORE SRL CUI RO36765608
Valoare atribuită
629.900 RON
din 630.251,98 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 351,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.