Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Echipamente de laborator
- Număr anunț
- CN1088934
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.585,50 RON
- Valoare atribuită
- 224.908 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171074
- Termen limită
- 20.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 11571-2026
- Documentație de atribuire
- DF1262861
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MDM STANDARD SRL CUI RO 11451006
Valoare atribuită
224.908 RON
din 265.585,50 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 40.677,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.