Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
Achizitie echipamente de laborator pentru proiectul intitulat: "Modernizarea conditiilor de invatare, dezvoltare a aptitudinilor studentilor si asigurarea accesului nediscriminatoriu la educatia de calitate in cadrul UMFVBT"- cod SMIS: 321935
- Număr anunț
- CN1088858
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.895.634,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.230.604 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.01.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170756
- Termen limită
- 12.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 1295-2026
- Documentație de atribuire
- DF1262927
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SOLVIAMED S.R.L. CUI 37127233
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL LOGISTIC MALL SRL CUI RO22672401
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
2.230.604 RON
din 2.895.634,86 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 665.030,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.