Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie dotari LC/MS pentru proiectul intitulat: "Modernizarea conditiilor de invatare, dezvoltare a aptitudinilor studentilor si asigurarea accesului nediscriminatoriu la educatia de calitate in cadrul UMFVBT"- cod SMIS: 321935
- Număr anunț
- CN1088856
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.280.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.01.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164571
- Termen limită
- 12.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 186-2026
- Documentație de atribuire
- DF1262931
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
1.280.000 RON
din 1.282.008 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.008 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.