Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
MATERIALE SANITARE 1
- Număr anunț
- CN1089010
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.481.212 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2026 10:04
- Anunț de atribuire
- CAN1172638
- Termen limită
- 18.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 29909-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263125
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MS 1.pdf
- FisaDate_DF1263125.pdf
- Formular_ACORD DE SUBCONTRACTARE.docx.p7s
- Formulare-propunere financiara conform Ordin 1554 din 2023.doc.p7s
- Formular-propunere-tehnica conform Ordin 1554 din 2023.doc.p7s
- Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei conform Ordin 1554 din 2023.doc.p7s
Participanți · 22 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CRAD-RO SRL CUI RO13920524
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALPHA BRIO MEDICAL SRL CUI RO 15788340
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SINOFARM ROMANIA S.R.L. CUI 44015615
Valoare atribuită
0 RON
din 9.481.212 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 9.481.212 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.