Atribuită Anunț de participare

IMMUNOCARD (CF 148) - Sistem de sonicare pentru fragmentarea cromatinei necesar în cadrul Proiectului

Număr anunț
CN1088997
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI 18954013)
Cod CPV
42943200-0 · Bai ultrasonice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
15.01.2026 10:05
Anunț de atribuire
CAN1164061
Termen limită
17.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
29282-2026
Documentație de atribuire
DF1263169

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.