Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

Achiziţie Echipamente cercetare 2 TanDeM-AGE

Număr anunț
CN1088974
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL (CUI 27344880)
Cod CPV
42952000-4 · Piese pentru centrifuge (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.794,69 RON
Valoare atribuită
61.495,80 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
13.01.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1167146
Termen limită
18.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
22471-2026
Documentație de atribuire
DF1262784

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 69.794,69 RON Adjudecat: 61.495,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Rotor 61.495,80 RON Elta 90 Medical Research SRL 61.495,80 RON
2 UPS 8.298,89 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

61.495,80 RON

din 69.794,69 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 8.298,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.