Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Piese preincalzitoare Menarini si SOR
- Număr anunț
- CN1088955
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696.633,75 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2026 10:41
- Anunț de atribuire
- CAN1171421
- Termen limită
- 09.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263012
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Formular de oferta.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1263012.pdf
- Formulare.doc.p7s
- formular nr. 1 - Oferta Financiara.doc.p7s
- Formular nr. 4- Propunere tehnica.doc.p7s
- Model Acord Cadru - Lot 1.pdf.p7s
- Model Acord cadru - Lot 2.pdf.p7s
- Model Contract subsecvent - Lot 1.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent - Lot 2.pdf.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DUBHE ROMANIA S.R.L. CUI 35372791
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CALVET PROD SRL CUI RO17080144
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MMTOP SAFE S.R.L. CUI 42288350
Valoare atribuită
0 RON
din 696.633,75 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 696.633,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.