Atribuită Anunț de participare

Acord cadru pat spital

Număr anunț
CN1088946
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40658588)
Cod CPV
33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.961.420 RON
Valoare atribuită
2.549.820 RON
Data publicării
12.01.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1167631
Termen limită
17.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
17930-2026
Documentație de atribuire
DF1263006

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.549.820 RON

din 1.961.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.