Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,5% sub estimat

PNRR_CAmpus DUAL- ECHIPAMENTE ÎMBUNĂTĂȚIREA CONDIȚIILOR DE DESFĂȘURARE A PROCESULUI DE EDUCAȚIE ȘI FORMARE PROFESIONALĂ -FACULTATEA DE ENERGETICA -TRANSA 1

Număr anunț
CN1089091
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711.584 RON
Valoare atribuită
366.520,24 RON 48,5% sub estimat
Data publicării
20.01.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1173102
Termen limită
26.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
41702-2026
Documentație de atribuire
DF1263313

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TECHNO VOLT SRL CUI RO 11997742
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509

Valoare atribuită

366.520,24 RON

din 711.584 RON estimat 48,5%

Adjudecat la 51,5% din estimat · economie 345.063,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.