Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,4% sub estimat

PNRR_Campus Dual -ECHIPAMENTE ÎMBUNĂTĂȚIREA CONDIȚIILOR DE DESFĂȘURARE A PROCESULUI DE EDUCAȚIE ȘI FORMARE PROFESIONALĂ -FACULTATEA DE ENERGETICA -TRANSA 2

Număr anunț
CN1089092
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.649.574 RON
Valoare atribuită
290.000 RON 82,4% sub estimat
Data publicării
20.01.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1173109
Termen limită
26.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
39581-2026
Documentație de atribuire
DF1263314

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TECHNO VOLT SRL CUI RO 11997742
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509

Valoare atribuită

290.000 RON

din 1.649.574 RON estimat 82,4%

Adjudecat la 17,6% din estimat · economie 1.359.574 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.