Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Furnizare dotări Laborator stiinte în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Școala Gimnazială „Mihu Dragomir” Brăila.

Număr anunț
CN1067229
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHU DRAGOMIR (CUI 17339576)
Furnizor / câștigător
ACCENT GLOBAL CONSTRUCT SRL (CUI 29939698)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.098 RON
Valoare atribuită
91.000 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
03.04.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1140605
Termen limită
08.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
193880-2024
Documentație de atribuire
DF1209494

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 116.098 RON Adjudecat: 91.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MOBILIER 24.885 RON Anulat
2 MATERIALE DIDACTICE 91.213 RON SC Accent Global Construct SRL 91.000 RON ↓0,2%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

91.000 RON

din 116.098 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 25.098 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.