Atribuită
Anunț de participare
“Sisteme de secventiere 3” - Furnizare și instalare echipamente de cercetare în cadrul proiectului DEZVOLTAREA CERCETĂRII GENOMICE ÎN ROMÂNIA (ROGEN), cod proiect 324809.
- Număr anunț
- CN1089172
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.795.190,13 RON
- Valoare atribuită
- 6.793.881,16 RON
- Data publicării
- 26.01.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171100
- Termen limită
- 26.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 54268-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263653
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIOGENETIX SRL CUI RO 15845119
Valoare atribuită
6.793.881,16 RON
din 6.795.190,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro