Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,6% sub estimat
Contract de furnizare oxigen medicinal lichid
- Număr anunț
- CN1089133
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.000 RON
- Valoare atribuită
- 208.800 RON 53,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2026 08:31
- Anunț de atribuire
- CAN1167034
- Termen limită
- 26.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263446
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 3
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353
VOLTRANS IMPEX CUI RO3322132
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
208.800 RON
din 450.000 RON estimat
53,6%
Adjudecat la 46,4% din estimat · economie 241.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.