Atribuită Anunț de participare

SERVICII TRATARE LEVIGAT

Număr anunț
CN1089132
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
Cod CPV
90420000-7 · Servicii de tratare a apelor reziduale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.835.000 RON
Valoare atribuită
2.835.000 RON
Data publicării
22.01.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1164277
Termen limită
23.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
46306-2026
Documentație de atribuire
DF1263450

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.835.000 RON

din 2.835.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.