Atribuită
Anunț de participare
Concesionarea „Serviciului public pentru gestionarea cainilor fara stapan din orasul Fieni, judetul Dambovita”
- Număr anunț
- PC1002672
- Autoritate contractantă
- ORASUL FIENI (PRIMARIA) (CUI 4280310)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.000 RON
- Data publicării
- 05.04.2024 11:06
- Termen limită
- 22.04.2024 14:00
- Documentație de atribuire
- DF1210071
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - ANEXA NR. 1 LA HOTARAREA NR. 39 din 20.03.2024-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT CADRU - ANEXA NR. 2 LA HOTARAREA NR. 39 din 20.03.2024-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1210071.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
- Formular nr. 18.docx-semnat.docx.p7m
- HOTARAREA 39 din 20.03.2024-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI-semnat.pdf.p7m
- PLAN DE ACTIUNE - ANEXA NR. 3 LA HOTARAREA NR. 39 din 20.03.2024-semnat.pdf.p7m
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.