Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 69,6% sub estimat
Achizitie ECHIPAMENTE MEDICALE – 2 LOTURI
- Număr anunț
- CN1089218
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL (CUI 18858660)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690.909,08 RON
- Valoare atribuită
- 209.873 RON 69,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1165946
- Termen limită
- 16.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 59869-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263601
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 690.909,08 RON Adjudecat: 209.873 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Statie centrala de monitorizare cu 12 licente –1buc 1.1Monitor … | 480.165,28 RON | Anulat | — |
| 2 | Lampa de operatie cu 2 cupole si pregatire camera – 1buc. | 210.743,80 RON | PRIMERA MED TECHNOLOGY | 209.873 RON ↓0,4% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Subcontractanți 1
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
209.873 RON
din 690.909,08 RON estimat
69,6%
Adjudecat la 30,4% din estimat · economie 481.036,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.