Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare reactivi - ” KIT EXTRACTIE ARN ”
- Număr anunț
- CN1067491
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 194.650 RON
- Data publicării
- 05.04.2024 09:38
- Anunț de atribuire
- CAN1127456
- Termen limită
- 14.05.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1210372
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Kit extractie ARN -Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei-semnat.docx.p7m
- 2. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- 3. CAIET DE SARCINI- Kit extractie ARN-semnat.docx.p7m
- 4. FORMULAR PROPUNERE TEHNICA- ANEXA 1 kit extractie ARN-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1210372.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Valoare atribuită
194.650 RON
din 170.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro