Anulată
Anunț de participare
Consumabile recoltare probe biologice pentru Proiectul ROGEN
- Număr anunț
- CN1089204
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292.557,40 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 26.01.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164483
- Termen limită
- 27.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 56788-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263673
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 292.557,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ambalaje | 3.878,40 RON | Anulat | — |
| 2 | Materiale sanitare pentru recoltare sânge | 12.408,33 RON | Anulat | — |
| 3 | Eprubete și accesorii recoltare sânge pentru diagnostic | 86.857,95 RON | Anulat | — |
| 4 | Eprubete recoltare sânge pentru cercetare | 189.412,72 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.