Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
Echipamente hardware ALERTE SIS - ASIS
- Număr anunț
- CN1089343
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- PRAGMA COMPUTERS SRL (CUI 3164881)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757.340 RON
- Valoare atribuită
- 717.852 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1169259
- Termen limită
- 09.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 71022-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263903
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 757.340 RON Adjudecat: 717.852 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipament de procesare | 407.340 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | 372.852 RON ↓8,5% |
| 2 | Echipament de stocare | 350.000 RON | DENDRIO INNOVATIONS | 345.000 RON ↓1,4% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. CUI RO 27895927
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
717.852 RON
din 757.340 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 39.488 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.