Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,6% sub estimat
Servicii de curățenie sedii de birouri Primăria Galați
- Număr anunț
- CN1089311
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.998.800 RON
- Valoare atribuită
- 373.224,16 RON 87,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171390
- Termen limită
- 03.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 64858-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263851
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NOVINVEST BEST COMPANY S.R.L. CUI 49797741
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROUP VELSTAND SRL CUI 28553116
Valoare atribuită
373.224,16 RON
din 2.998.800 RON estimat
87,6%
Adjudecat la 12,4% din estimat · economie 2.625.575,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.