Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat

Servicii asigurare RCA si CASCO pentru parcul auto al Directiei Silvice Mureș

Număr anunț
CN1089451
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331.500 RON
Valoare atribuită
258.817,43 RON 21,9% sub estimat
Data publicării
04.02.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1166649
Termen limită
09.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
81369-2026
Documentație de atribuire
DF1264172

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

258.817,43 RON

din 331.500 RON estimat 21,9%

Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 72.682,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.