Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de întreținere, revizii și reparații
- Număr anunț
- CN1089398
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.036.474,83 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173460
- Termen limită
- 17.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 73086-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264082
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INSTAL POINT SRL CUI RO31122555
Valoare atribuită
0 RON
din 3.036.474,83 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.036.474,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.