Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achiziția a 12 unități mobile de terapie intensivă neonatală (UMTIN)
- Număr anunț
- CN1089665
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL PENTRU ACHIZITII CENTRALIZATE (CUI 39983313)
- Cod CPV
- 34114110-3 · Vehicule de salvare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.526.240 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.02.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171256
- Termen limită
- 06.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 93338-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264706
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Subcontractanți 8
ABB NEOPULS S.R.L. CUI RO45685370
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
AUTOKLASS CENTER SRL CUI RO 15134434
CENTRUL PENTRU SERVICII DE RADIOCOMUNICATII SRL CUI RO5573351
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL CUI 25045148
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Valoare atribuită
0 RON
din 35.526.240 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 35.526.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.