Atribuită
Anunț de participare
Servicii de paza, supraveghere, monitorizare si interventie
- Număr anunț
- CN1089654
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- LEX PROTECT BUZĂU SRL (CUI 4595335)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481.735,80 RON
- Valoare atribuită
- 506.786,40 RON
- Data publicării
- 10.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1167640
- Termen limită
- 16.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 95903-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264395
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
Subcontractanți 1
CONFIDENT SECURITY GUARD SRL CUI 37146723
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALFA SECURITY SERVICE SRL CUI 16615886
Valoare atribuită
506.786,40 RON
din 481.735,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro