Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare servicii de reparare, verificare si intretinere a echipamentului medical
- Număr anunț
- CN1089630
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.044.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.044.000 RON
- Data publicării
- 09.02.2026 10:30
- Anunț de atribuire
- CAN1169013
- Termen limită
- 10.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 91972-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264580
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
1.044.000 RON
din 1.044.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro