În evaluare
Anunț de participare
Servicii de proiectare în vederea elaborării și întocmirii documentațiilor de urbanism": - Lot 1: Elaborare PUZ-Faleză Nord, municipiul Constanța; - Lot 2: Elaborare PUZ -Palazu Mare-Tomis Plus, municipiul Constanța; - Lot 3: Elaborare PUZ Proiect de regenerare urbană-Zona Agro-industrială
- Număr anunț
- CN1089609
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Cod CPV
- 71400000-2 · Servicii de urbanism si de arhitectura peisagistica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.370.000 RON
- Data publicării
- 09.02.2026 10:31
- Termen limită
- 23.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 89872-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264390
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI+ANEXE-LOT 1.pdf
- CAIET DE SARCINI+ANEXE-LOT 2.pdf
- CAIET DE SARCINI+ANEXE-LOT 3.pdf
- Formulare.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1264390.pdf
- PROPUNERE CONTRACT-LOT 1.pdf
- PROPUNERE CONTRACT-LOT 2.pdf
- PROPUNERE CONTRACT-LOT 3.pdf
- TEMA DE PROIECTARE-LOT 1.pdf
- TEMA DE PROIECTARE-LOT 2.pdf
- TEMA DE PROIECTARE-LOT 3.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
KXL STUDIO SRL CUI RO23414761
Terți susținători 1
ARC DESIGN SRL CUI RO 12673515
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
KXL STUDIO SRL CUI RO23414761
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.