- Număr anunț
- CN1089604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
- Cod CPV
- 33111720-4 · Aparate de angiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.350.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.350.000 RON
- Data publicării
- 09.02.2026 10:29
- Anunț de atribuire
- CAN1170815
- Termen limită
- 16.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 89449-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264417
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
7.350.000 RON
din 7.350.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro