Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

”Furnizare și instalare sistem de e-ticketing și ITS pentru modernizarea sistemului de transport public în Municipiul Pașcani”, Cod Proiect ( C10-I1.2-1547)- PNRR.

Număr anunț
CN1089606
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
C.S.V. INFRATECH SRL (CUI 36056134)
Cod CPV
30123100-8 · Masini de validare a biletelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.876.765,66 RON
Valoare atribuită
1.875.594 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
09.02.2026 10:30
Anunț de atribuire
CAN1166459
Termen limită
16.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
92968-2026
Documentație de atribuire
DF1264411

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.875.594 RON

din 1.876.765,66 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.171,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.