În desfășurare
Anunț de participare
Componenta Mobilitate urbana, SMIS 342136 - Executia lucrarilor de infrastructura inclusiv livrare si instalare echipamente si dotari -Pietonizare si trafic controlat in zona centrala a Municipiului Ploiesti
- Număr anunț
- CN1089737
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Cod CPV
- 45211360-0 · Lucrari de constructii de dezvoltare urbana (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.250.011,22 RON
- Data publicării
- 12.02.2026 13:00
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 102432-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264740
Documente
Documentația de atribuire
- 03_Formular Propunere tehnica_mobilitate.docx.p7s
- 04_Formulare_mobilitate.docx.p7s
- 10. PT_p10.pdf.p7s
- 13. Liste cantitati fara valori (F1, F2, F3, F4, F5).pdf.p7s
- 14. Formular F6 - Grafic de executie Mobilitate.pdf.p7s
- 15. Certificat de urbanism + Autorizatie de construire.pdf.p7s
- 16. Avize conform CU.pdf.p7s
- 17. AC nr. 631 din 20.12.2023 prelungita de la 20.12.2024 la 19.12.2026 .pdf.p7s
- 18. Referate verif. teh. a proiectarii DTAC, PT.pdf.p7s
- 19. HCL-uri aprobare indicatori.pdf.p7s
- 1. PT_p1.pdf.p7s
- 2. PT_p2.pdf.p7s
- 3. PT_p3.pdf.p7s
- 4. PT_p4.pdf.p7s
- 5. PT_p5.pdf.p7s
- 6. PT_p6.pdf.p7s
- 7. PT_p7.pdf.p7s
- 8. PT_p8.pdf.p7s
- 9. PT_p9.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - mobilitate urbana.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1264740.pdf
- Sectiunea 1 - Acord contractual executie - mobilitate.docx.p7s
- Sectiunea 2 - Conditii generale executie- mobilitate.docx.p7s
- Sectiunea 3 - Conditii specifice_mobilitate.doc.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (24)
Termen prelungit-
24.08.2026 13:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
20.08.2026 15:56
-
10.08.2026 09:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
06.08.2026 17:53
-
13.07.2026 09:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
09.07.2026 13:09
-
15.06.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
12.06.2026 13:16
-
18.05.2026 08:41Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
15.05.2026 14:10
-
07.05.2026 13:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
05.05.2026 16:45
-
29.04.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
27.04.2026 17:27
-
21.04.2026 15:45Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
20.04.2026 16:13
-
10.04.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
09.04.2026 10:09
-
25.03.2026 09:38Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
23.03.2026 16:39
-
13.03.2026 13:19
-
12.03.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
05.03.2026 11:08Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1089737.pdf
-
20.02.2026 12:39
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
32.250.011,22 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.